171K views 14 years ago.

.

Periudha. Vendndodhja.

Peshku i pastruar dhe i lare.

Ka pasur parasysh që do të vinte, se ka qenë si punë profeti në mençurinë e tij Faik Konica dhe ka pasur.

Jun 25, 2018 · Jugu i Shqipërisë, një margaritar i vërtetë. Caritas – Jugu I Shqipërisë në Administratën Apostolike të Jugut, është organizmi baritor I Kishës Katolike. Referuar shifrave, në muajin mars vendin tonë e kanë vizituar 29.

.

Florus Forumium maestatis. Prandaj ska faj Topi as Kosova. 8% më shumë turistë se sa e njëjta periudhë e vitit të kaluar.

Rezervoni udhëtimin tuaj!. .

Miti është një rrëfim fantastik që shpjegon lindjen e elementeve të natyrës.

Fotot tregojnë Shushicën, Qafën e Llogarasë, Dhërmiun, Himarën e Palasën në një kohë kur i [].

Rezervoni udhëtimin tuaj!. Fotot tregojnë Shushicën, Qafën e Llogarasë, Dhërmiun, Himarën e Palasën në një kohë kur i [].

“Po vij nga Saranda. Në Sarandë, Ardit Cikuli një kandidat i mrekullueshëm, një njeri serioz, ka për karshi? [].

Shpesh thuhet se shqipes së sotme i është mpakur melodia; mirëpo veç këtij problemi estetik, ka rëndësi të kuptohet fakti se tëhuajësimi apo vrazhdësia kanë përcaktuar deri diku dhe refraktarizimin e mjeteve të.
Plazhi i Dhërmiut, që shtrihet pranë fshatit me të njëjtin emër, është vendi që duhet ta vizitoni patjetër nëse ju mundon dilema e përjetshme e përzgjedhjes mes plazhit me rërë dhe atij me gurë.
400 €.

Jugu i Shqipërisë është një miksim i jshtëzakonshëm plazhesh, mes atyre me shtrirje klasike, si Radhima, Qeparoja, Borshi, Dhërmiu, e gjiresh me pamje përrallore, që mund të vizitohen vetëm nga ata që kanë mundësi të shkojnë atje përmes detit.

8% më shumë turistë se sa e njëjta periudhë e vitit të kaluar.

Vlonjat24. . Ky çmim është për një minimum grupi prej 12 personash.

. . 8,674 likes · 253 talking about this. Edhe kësaj rradhe, jugu i Shqipërisë rezulton më i. Ndërtime madhështore, të përbëra nga mure rrethuese solide, me kulla të larta, dhe nga ndërtesa e mjedise të. .

#bbvipal.

Qershor – Shtator. Përshkrim i shkurtër.

Kështjellat e para në trojet shqiptare janë ngritur qysh në neolitin e vonë, rreth.

JUGUnews eshte nje portal informativ per ngjarje, aktivitete, analiza kryesisht nga Jugu i Shqiperise.

Shkrimtari i madh shqiptar me famë botërore, Ismail Kadare, kandidat për Çmimin Nobel, në vitin 1967, qëndroi nji kohë të gjatë në Lurë, e cila e frymëzoi atë për të shkruar disa nga poezitë e vëllimit poetik “Motive me diell”.

.

nga AgroWeb Është një gatim shumë i thjeshtë dhe përgatitet në shumë pak minuta por shija e tij të përfshin tërësisht.